Durszlak.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Online Users

o mnie

Od zawsze się czymś interesowałam. Jako dziecko wiedziałam wszystko o dinozaurach, w podstawówce zaczytywałam się powieściami przygodowymi, w liceum zasłuchiwałam muzyką elektroniczną, na studiach oszalałam na punkcie kina europejskiego. A od pewnego czasu interesuję się gotowaniem i robieniem zdjęć. 

Przez wiele lat zajmowałam się produkowaniem programów telewizyjnych, ale pewnego dnia stwierdziłam, że fotografia pochłania mnie na tyle, że chcę podszkolić się w robieniu zdjęć pod okiem specjalistów. Zatrudniłam się do studia fotograficznego, aby móc asystować przy profesjonalnych sesjach. Ale widać od przeznaczenia nie da się uciec, bo już po dwóch tygodniach jakoś tak wyszło, że z planu zdjęciowego trafiłam do kuchni, w której przez kolejny rok gotowałam najlepszym polskim fotografom i celebrytom z pierwszych stron gazet. Była to praca ciężka, ale satysfakcjonująca. A po roku przeprowadziłam się do Pragi, w której mieszkam do dziś.

Zawsze udawało mi się łączyć pracę z pasją. Obecnie fotografuję i stylizuję jedzenie, ale przede wszystkim gotuję dla siebie i dla Was. Blog to jakby dziennik moich poszukiwań kulinarnych: smaków, które chciałam poznać; obrazów, które chciałam sfotografować. Oprócz przepisów znajdziecie tutaj wiele zdjęć, nie tylko jedzenia, ale też z coraz to częstszych podróży i ludzi, których bezwstydnie podglądam swoim aparatem.

W mojej kuchni można mi wszystko. A gotuję, bo naprawdę to lubię. Będzie mi bardzo miło, jeżeli uda się nam coś wspólnie upichcić.

Monika

Ps. Mój mail to: gotujebolubi@gmail.com - chętnie pomogę, podpowiem, poradzę ;)